HAKKIMIZDA

ENDÜSTRİYEL KAYIŞLAR BİZDEN SORULUR!.

Tekstil makina kayışları, matbaa makina kayışları, inşaat makina kayışları, baskı makina kayışları, gıda makina kayışları, otomatik kapı kayışları, poliüretan kayışları, cam ve kağıt makina kayışları, gibi makinenin döndüğü güç aktarımının olduğu her türlü teknoloji kayış grubunun , teknik ve ticari tecrübe desteği ile Türk sanayisinin hizmetindedir.

 

15 Yıllık Tecrübemiz İle 2014 Yılı itibari ile, Doğuş Kayış Konveyör ve Endüstri Ürünler Ltd Şti. Firmamızı Faaliyete Geçirip Bu Sektördeki Yerimizi Almış Bulunmaktayız. Hizmet Anlayışımızda Kaliteli Ürün , Uygun Fiyat ve Müşteri Memnuniyeti İlk Aşamada Yer Almaktadır.

Bu Anlayış İle Gücümüze Dahada Güç Katarak Siz Müşterilerimizi Dahada Memnun Etmeyi Hedefliyoruz.

Doğuş Kayış Konveyör kapsamlı teknik desteği ve sahip olduğu yüksek teknoloji ile müşterilerine ürün geliştirme sürecini her aşamasında sınırsız destek sunar.

Hızla Gelişen Teknoloji ile birlikte Kayış Sektöründeki İddamız Artmakla Beraber Hizmet Kalitesi Müşteri Memnuniyeti ve Yüksek Teknoloji Mantığını Bir Araya Getirerek Her Geçen Gün Hizmet Verdiğimiz Sektörler Biraz Daha Artmaktadır.Bu Anlayış Çerçevesinde Türkiye ve Dünya Çapında Hizmet Ağı Oluşturarak Kayış Sektöründe Daha İleri Gitmeyi Hedefliyoruz.

Sahip olduğu sınırsız malzeme ve üretim tekniği uzmanlığı ile en iddialı ve zorlu görevler için ideal ortağınızdır.

Üretim sürecimizde amaçlanan; en yüksek kaliteye ulaşılması ve müşteri memnuniyetinin güvence altına alınmasıdır. Bu süreçte önemli olan; kalite disiplinlerinin tüm kademelerce uygulanmasının ve sürekli iyileştirilmesinin sağlanmasıdır.

Bizi Tercih etmelisiniz çünkü;

Geniş ürün yelpazesi, geniş ürün kapasitesi, Yerinde Tespit, ölçü alma, yerinde montaj gibi vs, 7/24 servis, satış sonrası destek ile her zaman yanınızdayız,

Koşulsuz müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir,

Doğuş Kayış Konveyörün tecrübe ve mühendislik birikimi ihtiyacınız olan doğru tasarımda size yol gösterir.

 

Saygılarımla

 

 

 

Erhan MUSTAFAOĞLU

Tüm Hakları Gizlidir. Tasarım AVRASYA MEDYA